امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96290
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان عفو بین‌الملل خواستار تحریم تسلیحاتی رژیم صهیونیستی و حماس و تشکیل یک کمیته حقیقت یاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان عفو بین‌الملل خواستار تحریم تسلیحاتی رژیم صهیونیستی و حماس و تشکیل یک کمیته حقیقت یاب برای بررسی موارد نقض حقوق بشر در غزه شد.
در بیانیه این سازمان بین المللی آمده است:
از ابتدای آغاز عملیات ارتش اسرائیل در صبح روز 8 جولای (17 تیر)، تاکنون بیش از 100 فلسطینی در نوار غزه کشته شده‌اند و تنها از صبح امروز جمعه، حداقل 24 کودک و 16 زن به آمار کشته‌های فلسطینی اضافه شده‌اند.
این افزایش خشونت ها ایجاب می‌کند که سازمان ملل متحد یک کمیته مستقل حقیقت‌یاب برای بررسی موراد نقض حقوق بشر در غزه و اسرائیل تشکیل دهد تا مسئولین این حوادث، در مقابل اعمال خو پاسخگو باشند.
عفو بین‌المل هم چنین از سازمان ملل متحد می‌خواهد که فوراً طرفین منازعه (حماس و اسرائیل) را مورد تحریم تسلیحاتی کامل قرار دهد.
اسرائیل ادعا می‌کند که خانه‌های مورد هدف بمباران در غزه، خانه عوامل حماس هستند در حالی که در بسیاری از موارد هیچ مدرکی دال بر حضور عوامل حماس در خانه‌های هدف قرار گرفته، وجود نداشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها