امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96299
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان آمادگی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان آمادگی ارتش برای مقابله با تحرکات رژیم صهیونیستی، پایان حضور جیش الاسلام در غوطه شرقی و گسترش فعالیت‌های کمیته آشتی ملی در سوریه دانست.

منبع نظامی سوری از آمادگی برای مقابله با هرگونه تحرکات صهیونیستی خبر داد

یک منبع نظامی سوری تاکید کرد که هرگونه تحرک رژیم صیهونیستی و گروه‌های تروریستی مورد حمایتش در مرزهای سوریه با سرزمین‌های اشغالی را کوبنده پاسخ خواهیم داد و ارتش سوریه آماده مقابله با هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی در این مناطق است.

حضور «جیش الاسلام» در غوطه شرقی دمشق پایان یافته تلقی می‌شود

یک منبع میدانی سوری با بیان اینکه ارتش سوریه به عملیات‌ خود در جنوب سوریه در مقابله با گروه‌های تروریستی ادامه می‌دهد، درباره جدیدترین وضعیت درگیری‌های داعش و جیش الاسلام گفت که حضور «جیش الاسلام» در غوطه پایان یافته تلقی می‌شود.

گزینه گسترش فعالیت‌های کمیته‌های آشتی ملی روی میز دولت سوریه

یک منبع سوری نزدیک به کمیته‌های آشتی ملی سوریه اعلام کرد، تاثیرگذار و سودمند بودن فعالیت‌های کمیته‌های آشتی ملی موجب شده تا پیشنهاد توسعه و گسترش فعالیت‌های این کمیته‌ها به وزیر آشتی ملی سوریه داده شود.

درگیری گروه‌های مسلح برسر تسلط بر گذرگاه‌های قاچاق سوخت در ریف ادلب

گذرگاه‌های قاچاق سوخت و از جمله گازوئیل درریف ادلب، در شمال غربی سوریه امروز جمعه شاهد درگیری‌های شدید و سخت گروه‌های مسلح جهت در دست گرفتن کنترل و تسلط بر آنها بود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها