امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96304
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
«عمار طعمه»، نماینده پارلمان عراق و یکی از رهبران حزب فضیلت اسلامی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد ...

«عمار طعمه»، نماینده پارلمان عراق و یکی از رهبران حزب فضیلت اسلامی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تاکید کرد که امنیت رژیم صهیونیستی رو به فروپاشی است و دلیل آن تغییر و تحول راهبردهای مقاومت فلسطینی است که این رژیم و حامیانش را در تنگنا و فشار قرار داده است.

طعمه افزود: رژیم صهیونیستی تصور می‌کند که می‌تواند، امنیت قومی خود را با ایجاد هرج و مرج و آشوب و منازعات میان اعراب و مسلمانان تامین کند و اینکه هرچه این منازعات تشدید شود، این امنیت بیش از پیش تامین خواهد شد، درحالی که باید بداند، امنیتی که برپایه نابودی ثبات و امنیت دیگر کشورها بنا شود، بسیار سست و شکننده است.

این نماینده پارلمان عراق خاطر نشان کرد: تغییر راهبردهای مقاونت فلسطینی نه تنها رژیم صهیونیستی را در تنگنا قرار داده بلکه موجب تغییر محاسبات میدانی جاری در منطقه خواهد شد و احساسات و مواضع ملل عربی و مسلمان را در برابر دشمن مشترک صهیونیستی برخواهد انگیخت.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار