امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9631
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 106
مسعود امینی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس افزود: با توجه به اتمام مهلت قانونی ثبت‌نام سایت‌ها و مراکز همسریابی فاقد مجوز، اسامی سایت‌ها و مراکز ...

مسعود امینی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس افزود: با توجه به اتمام مهلت قانونی ثبت‌نام سایت‌ها و مراکز همسریابی فاقد مجوز، اسامی سایت‌ها و مراکز همسریابی بدون مجوزی که اقدام به ثبت‌نام برای اخذ مجوز مراکز مشاوره و ازدواج و تحکیم خانواده مراجعه کرده‌اند به دستگاه‌های قضایی و انتظامی اعلام می‌شود تا این مراکز بتوانند فعالیت خود را تا زمان اخذ مجوز ادامه دهند.

وی ادامه داد: با سایت‌ها و مراکزی که در سامانه صدور الکترونیکی مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده ثبت نام نکرده‌اند برابر مقررات با رفتار می‌شود.

مدیرکل دفتر ازدواج با اشاره به اینکه از 86 سایت همسریابی که بدون مجوز فعالیت می‌کردند تنها تعداد اندکی از مدیران این سایت‌ها اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: از بین مدیران سایت‌های غیرمجاز همسریابی اکثریت آنها شرایط لازم برای ثبت‌نام را طبق آیین‌نامه نداشته و جزء افرادی بودند که بدون داشتن صلاحیت فعالیت می‌کردند.

وی افزود: متأسفانه بیشتر این سایت‌های غیرمجاز همسریابی نه تنها به امر ازدواج نمی‌پرداختند؛ بلکه فعالیت آنها بیشتر جنبه سرگرمی داشته و به نوعی تبدیل به سایت‌های دوست‌یابی شده بودند، به همین جهت این افراد فاقد صلاحیت برای ثبت‌نام بوده و اقدام به ثبت‌نام نکرده‌اند و جهت خانواده‌ها و معرفی به متقاضیان از صلاحیت لازم برخوردار نبودند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها