امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96313
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
«محمد الهنداوی»، سیاستمدار عراقی و عضو ائتلاف ملی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، در پاسخ به ...

«محمد الهنداوی»، سیاستمدار عراقی و عضو ائتلاف ملی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، در پاسخ به اظهارات «تامیر پاردو»، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به موساد که درباره گروه تکفیری «داعش» گفته بود، داعش برای این شکل گرفته که در عراق و سوریه باقی بماند، تاکید کرد که این گروه تکفیری جایی در این دو کشور ندارد.

الهنداوی افزود: دستگاه‌های امنیتی عراق و سوریه قدرتمند است و با پشت سر گذاشتن مشکلاتی که با آن مواجه بوده و حمایت مردمی قدرتمند و بیش از 300 هزار داوطلب آماده جنگ با داعش در عراق و همچنین سوریه که شاهد انتخابات گسترده و وسیع و پاک بوده، می‌توان گفت که دیگر این گروه تکفیری جایی در این دو کشور ندارد و به خواست خدا به زودی شاهد پایان کار این گروه خواهیم بود.

این سیاستمدار عراقی خاطر نشان کرد: درگیری‌هایی که هم اکنون میان گروه‌های تروریستی چه در میان داعش و حزب بعث و یا گروه نقشبندیه و یا ارتش مجاهدین در جریان است، در کنار عملیات‌های ارتش عراق و سوریه و ضربات مهلکی به آنها وارد می‌شود، مهمترین عامل از بین بردن آنهاست.

به همین دلیل الهنداوی بر این باور است که جایی برای بقای داعش به عنوان یک قدرت در منطقه نیست و همانند سال‌های 2007 و 2008 باید شاهد مخفی شدن مجدد عناصر آن در کوه‌ها و غارهای دشت حوران و فلوجه بود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها