امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9632
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، هرمز عشقی اظهار کرد: کارآگاهان آگاهی به دنبال دریافت خبری مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، هرمز عشقی اظهار کرد: کارآگاهان آگاهی به دنبال دریافت خبری مبنی بر تردد مشکوک یک زوج جوان مسافر به یک سوئیت اجاره‌ای، بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی، افزود: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات نامحسوس شبانه‌روزی پلیسی متوجه شدند که این زوج جوان با سرقت خودرو از تهران و شهرستان‌های دیگر و انتقال آن به سوئیت اجاره‌ای خود، اقدام به سرقت لوازم داخلی خودرو کرده و این وسایل را به صورت خرد به فروش می‌رساندند.

فرمانده انتظامی انزلی با بیان اینکه این زوج جوان مسافر در اقدامی غافلگیرانه توسط کارآگاهان با یک دستگاه خودروی پراید مسروقه از تهران دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: این دو متهم در تحقیقات تکمیلی در مقابل دلایل و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

وی با اشاره به معرفی این زوج جوان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی، از شهروندان انزلی خواست تا در صورت برخورد با موارد مشکوک مراتب را سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

عشقی یادآور شد: مردم پلیس را در اجرای بهتر وظایف و تأمین امنیت شهروندان یاری دهند.

انتهای پیام/2300/ح/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها