امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96320
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
رحیم مخدومی مدیر انتشارات «رسول آفتاب» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار کتاب «فرماندهان ...

رحیم مخدومی مدیر انتشارات «رسول آفتاب» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» تا شهریور خبر داد و گفت: کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» که شامل خاطرات 30 نفر از فرماندهان تخریب از سراسر کشور است، در نمایشگاه کتاب معرفی شد و اکنون در مراحل آخر ویراستاری بسر می‌برد و تا شهریور رونمایی خواهد شد.

مخدومی افزود: همچنین مجموعه کتب شهدای اصناف که در حدود 50 عنوان کتاب مرتبط با خاطرات شهدای اصناف که در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشتند، را شامل می‌شود در دست انتشار داریم که تعدادی از آنها آماده چاپ است و تمام این مجموعه برای کنگره شهدای اصناف که ابتدای شهریور برگزار می‌شود آماده و رونمایی خواهد شد. این کتاب‌ها در اختیار بیش از 30 نویسنده قرار داده شده تا نگارش آن به انجام برسد. جلیل امجدی، فریبا تالش‌پور، گلستان جعفریان، معزز پرنیان، جعفر کاظمی، سیدمصطفی فرقانی، حسن رحیم‌پور و ... نویسندگانی هستند که در این مجموعه همکاری داشته‌اند.

مدیر انتشارات رسول آفتاب اضافه کرد: برای شهید محمود امان‌الهی، که از شهدای شاخص کردستان بوده و دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است، کتابی موسوم به «شهید بن شهید» را در دست انتشار داریم، اما چون بخشی از خاطرات این شهید در سینه افرادی است که امروز دارای مسئولیت‌های کلیدی در جامعه هستند و دسترسی به آنها کمی با مشکل روبرو است، که با این حال این کتاب را نزدیک به چاپ نموده‌ایم ولی برای ترمیم نهایی آن را متوقف کرده‌ایم و پیش‌بینی می‌کنیم که بتوانیم در تابستان آن را به چاپ بسپاریم. کتاب شهید دیالمه نیز که در چاپ اول با استقبال خوبی روبرو شد، موجب شد بتوانیم به خاطرات جدیدی دست پیدا کنیم به همین منظور در چاپ دوم با ویرایش و مصاحبه‌های جدید منتشر خواهد شد. هم اکنون این کتاب در مرحله ویراستاری مجدد است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها