امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96321
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، پخش آگهی تبلیغاتی کتاب «فرهنگ و آداب روزه داری با غذاهای طبیعی» از روز پنج‌شنبه 19تیرماه93 در شبکه‌های مختلف ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، پخش آگهی تبلیغاتی کتاب «فرهنگ و آداب روزه داری با غذاهای طبیعی» از روز پنج‌شنبه 19تیرماه93 در شبکه‌های مختلف سیما آغاز خواهد شد. این آگهی در 61 نوبت و در میان پیام‌های بازرگانی شبکه های سه، چهار، تهران، نمایش و تماشا پخش می‌شود.

کتاب «فرهنگ و آداب روزه داری با غذاهای طبیعی» که توسط رسول حیدری، مدرس علوم تغذیه گیاهی و محمد دریایی، متخصص علوم زیستی و گیاهان دارویی نگاشته شده است؛ با رویکردی متکی بر طب سنتی، احادیث و روایات به دنبال ترویج ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی در ماه مبارک رمضان است. مخاطبان با مطالعه این اثر با مهم‌ترین عوارض روزۀ بدون سحری، مهم‌ترین عوامل گرسنگی و تشنگی زودرس، توصیه‌های سحری و پاسخ ائمه معصومین(ع) به شبهه‌های مغرضانۀ روزه، آشنا می‌شوند.

قسمت خواندنی این کتاب نیز طرز تهیه غذاهایی برای سحری، افطاری، شیرینی‌ها و دم‌نوش‌های متناسب با ماه مبارک رمضان است.

این کتاب را انتشارات «سفیر اردهال» به چاپ رسانیده که توانسته است در سال92 به عنوان ناشر برگزیده بخش ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در موضوع کتب طب سنتی، متون و نسخ خطی انتخاب شود.

پیش از این آگهی کتاب‌های «اعترافات غلامان»، «کتاب‌های نارنجی»، «چرا خدا چنین کرد؟»، «مجموعه آن روزها»، « به روایت اول شخص مفرد»، «قلم رصاص» و «هشت‌سال این‌گونه گذشت»، «مرد رؤیاها»، «اطلس بدن»، «وَرمشور» و «فرزندپروری مثبت» از شبکه‌های سیما پخش شده بود.

تیزر تبلیغ این کتاب در تلویزیون را می‌توانید در ادامه ببنید:

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها