امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96323
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
فیض‌اله آرمین پناه پیمانکار شرکت طاووس ارغنون در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص نحوه تعمیرات تالار مولوی اظهارداشت: در حال حاضر تعمیرات 3 هفته ...

فیض‌اله آرمین پناه پیمانکار شرکت طاووس ارغنون در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص نحوه تعمیرات تالار مولوی اظهارداشت: در حال حاضر تعمیرات 3 هفته است که آغاز شده و خوشبختانه همکاری مناسبی از سوی کارفرما با ما صورت گرفته است.  

وی افزود: تعمیرات تالار مولوی در سه فاز تعریف شده است که قصد داریم این سه فاز را همزمان انجام دهیم. فاز اول قرار است 6 ماهه به پایان برسد که در آن بازسازی تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی و تغییرات معماری و هندسی سالن مدنظر است. همچنین کاربری جامع تالار را در نظر می‌گیریم تا در معماری جدید بتوانیم فضاهای جدیدی را طراحی کنیم. 
 


 

 آرمین‌پناه با اشاره به برداشتن سقف کاذب سالن اصلی تالار مولوی گفت: با جمع‌‌آوری سقف کاذب 35 سانتی متر به ارتفاع مولوی افزوده شد و این امر باعث می‌شود تا امکانات نوری و تهویه هوا ارتقا پیدا کند. همچنین قرار است کف تالار را 50 سانتی متر پائین ببریم که موجب شرایط ایده‌آل فنی در این مجموعه می شود.
  


 

 پیمانکار تعمیرات تالار مولوی تصریح کرد: همچنین سالن بر اثر مرور زمان از بین رفته و بنا شده تا کابل‌کشی‌های اینجا نیز تعویض شود. سقف را جمع‌آوری کردیم و قصد داریم مجموعه را به تهویه مطبوع تجهیز کنیم به واسطه جمع‌آوری سقف‌های کاذب 35 سانت به ارتفاع سالن افزوده شد و اگر بخش پایین بردن 50 سانتی کف تالار مورد تائید کارفرما قرار گیرد تقریباً یک متر به ارتفاع تالار مولوی اضافه خواهد شد. 
 


 

نماینده شرکت طاووس ارغنون با بیان اینکه گرایش ما ساخت سالن‌های آمفی‌تئاتر است، بیان داشت: در صورت تامین منابع مالی و طی شدن به موقع بروکراسی‌های اداری، تمام فازها در 6 ماه انجام می‌شود. قصد ما تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. در حال حاضر کارهای زیربنایی اولویت ماست مثل برق، کابل‌کشی، اصلاح تأسیسات، مرمت سقف و کف، معماری داخلی و سالن انتظار.

به گزارش فارس، تالار مولوی بیش از یک سال است که به بهانه تعمریات تعطیل شده بود که حدود 5 ماه پیش با شکل‌گیری شورای سیاست‌گذاری و آمدن مدیر جدید به این مرکز تئاتر تعمیرات آغاز شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها