امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96324
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
حجت‌الاسلام منصور مهدوی مدیر مسئول «موسسه اشراق حکمت اسلامی» از رسیدن کتاب «توافقنامه از منظر نخبگان» اثر منصور شریفی به چاپ سوم در فاصله رونمایی از ...

حجت‌الاسلام منصور مهدوی مدیر مسئول «موسسه اشراق حکمت اسلامی» از رسیدن کتاب «توافقنامه از منظر نخبگان» اثر منصور شریفی به چاپ سوم در فاصله رونمایی از آن در نمایشگاه کتاب به خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبر داد و گفت: کتاب «توافقنامه از منظر نخبگان» که گردآوری و تدوین آن بر عهده منصور شریفی بوده و مجموعه مقالات نخبگان در رابطه با توافقنامه ژنو در آن گنجانده شده، در فاصله رونمایی در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران تا کنون به چاپ سوم رسیده و رو به اتمام است. این کتاب تا کنون در سه نوبت چاپ منتشر شده که در هر نوبت 1000 نسخه از آن به قیمت 6000 تومان چاپ و منتشر شده است.

وی افزود: کتاب «شاهد عینی» حاصل مصاحبه‌های وحید یامین‌پور و محمدحسن روزی‌طلب، دومین کتابی است که به تازگی از آن رونمایی شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

منصوری توضیح داد: در این کتاب موضوعاتی چون دولت موقت، بنی‌صدر و منافقان، قطعنامه 598، انتخابات دوم خرداد 76، واقعه 18 تیر و فتنه 88 در مصاحبه با افرادی مانند محمدحسین صفارهرندی، حسین شیخ‌الاسلام، احمد توکلی، غلام علی‌ افروز، حسین روح‌الامین، جواد منصوری، مرحوم عسگراولادی، حسنعلی نوری، ناصر نوبری، حسین مظفر، علی‌محمد بشارتی و ... مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب در شمارگان 3000 نسخه و با قیمت 16000 تومان روانه بازار کتاب شده است.

مدیر مسئول موسسه اشراق حکمت ادامه داد: کتاب «آیت افسون‌گری» که به واکاوی و بررسی حلقه کیان، شناسایی افراد تاثیرگذار در این جریان، نحوه شکل‌گیری حلقه کیان، منظومه فکری این گروه و ... از بدو تاسیس تا سال 76 پرداخته، دیگر کتابی است که از سوی موسسه اشراق حکمت منتشر شده است. این اثر به قلم سید مهدی موسوی است که در 1000 نسخه و با قیمت 16000 تومان روانه بازار کتاب شده است. جلد دوم این کتاب که از سال 76 تاکنون به این حلقه پرداخته است به زودی منتشر خواهد شد.

از موسسه اشراق حکمت تا کنون آثاری چون عدالت در گرداب، گذار از فتنه، سراب سیاست و ... منتشر شده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها