امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96331
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
کاظم عابدینی مدیر انتشارات آفرینه در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار دو کتاب با عنوان‌های ...

کاظم عابدینی مدیر انتشارات آفرینه در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از انتشار دو کتاب با عنوان‌های «یک قدم مانده به برف» و «خرچنگ‌های خمار» خبر داد.

وی گفت: کتاب «یک قدم مانده به برف» یک اثر ادبی است که مریم امیری پارسا آن را نگاشته و در سبک رمان‌های قرن نوزدهم میلادی است که برای گروه سنی جوان مناسب است. این کتاب تا انتهای تیر روانه بازار کتاب خواهد شد.

همچنین کتاب «خرچنگ‌های خمار» اثری که نگارش آن را خودم بر عهده داشته‌ام، که در حوزه اعتیاد به آسیب شناسی پرداخته و با سبکی روان و ادبی و با بهره بردن از کلمات قصار به این موضوع اشاره نموده است، در دست چاپ است که امید داریم به زودی به زیر چاپ برود.

مدیر نشر «آفرینه» اضافه کرد: کتاب «عالیجناب حجاب» که اثری متفاوت در موضوع حجاب است به چاپ دوم رسیده است. این کتاب به بررسی تحلیلی و جامعه‌شناختی درباره حجاب دست زده و شرایط تحقق حجاب در جامعه را بررسی نموده است. این کتاب می‌تواند تصویری درستی از بی‌حجابی در جامعه را پیش چشم دغدغه‌مندان این عرصه ترسیم نماید.

کتاب «عالیجناب حجاب» با قیمت 4900 تومان و در شمارگان هر دوره چاپ 1000 نسخه روانه بازار کتاب شده است.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار