امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96338
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
اسدالله شعبانی، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: به ...

اسدالله شعبانی، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: به زودی کتابی تحت عنوان «هفت روایت از هفت حکایت» که مربوط به معرفی آثار قدما است، از سوی نشر «توکا» برای گروه سنی «ج _ د» منتشر می‌شود.

وی درباره مجموعه شعر «ای میهن من ایران»، گفت: این مجموعه به شعرهایی با موضوع ایران برای همه استان‌های کشور اختصاص دارد، که برای مخاطبان کودک سروده شده که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ خواهد رسیداست.

به گفته شعبانی، مجموعه شعر نوجوان «چشم‌هایت را برایم ساده کن» به زودی از سوی کانون پرورشی منتشر می‌شود که اکثر اشعار آن نیز حسی، عاطفی و اجتماعی است.

بر اساس این گزارش، اسدالله شعبانی 4 تیر 1337 در روستای بهادربیک (بین کردستان وهمدان) به دنیا آمد از او تاکنون کتاب‌های داستان و مجموعه شعرهایی برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر شده است که از جمله آن می‌توان به «شیشه‌های آسمان»، «زمین کوچک من»، «شنگول و منگول (بازنویسی منظوم)»، «برکه (منظومه برای نوجوانان)»، «هزارسال شعر فارسی (گزینه‌ی شعر کهن برای بچه‌ها، به اتفاق سیروس طاهباز، احمدرضا احمدی، جعفر ابراهیمی و غیره)» اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها