امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96341
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سعید مکرمی» مدیر انتشارات عصر داستان متعلق به بنیاد ادبیات داستانی از ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «سعید مکرمی» مدیر انتشارات عصر داستان متعلق به بنیاد ادبیات داستانی از فعالیت در این انتشارات استعفا کرد.

مکرمی در دوران مدیر عاملی محمد حسنی مدیر عامل اسبق این نهاد فرهنگی در بنیاد فعالیت داشته و آثاری نیز در زمان مسئولیت وی منشر شد اما با ورود ترکیب جدید به این بنیاد زیر مجموعه معاونت فرهنگی ارشاد، وی از سمت خود کنارگیری کرد.

مکرمی این استعفا را در روزهای پایانی خرداد به مسئولان ارائه کرد و دیگر در بنیاد فعالیت نداشته و احتمالا بزودی مدیر دیگری برای این بخش از سوی مهدی قزلی مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی معرفی می شود.

این گزارش اضافه می کند، تا کنون فعالیت بنیاد ادبیات داستانی با توجه به نام آن در راستای داستان بود، اما با تغییر اساسنامه و شرایط و نام بنیاد از حوزه صرف داستان به شعر و داستان، از این رو احتمالا نام انتشارات نیز به «عصر شعر و داستان» تغییر خواهد یافت.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها