امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96360
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه «الاخبار» لبنان، ارتش سوریه به طور کامل شهر «الملیحه» در غوطه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه «الاخبار» لبنان، ارتش سوریه به طور کامل شهر «الملیحه» در غوطه شرقی ریف دمشق را تحت محاصره قرار داد.

ارتش سوریه قبل از تکمیل حلقه محاصره این شهر، طی هشت نوبت به مواضع تروریست‌ها حمله هوایی کرد و علاوه بر آن مناطق مجاور آن از جمله «عین ترما» و «کفربطنا» را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.

منابع وابسته به مخالفان سوری خبر دادند که در پی حملات ارتش سوریه به این شهر مهم، افراد مسلح به شهر دوما فرار کردند.

منابع امنیتی سوریه به «الاخبار» گفتند که در پی تسلط ارتش سوریه بر الملیحه، غوطه شرقی به زودی شاهد تحولات بزرگی خواهد بود.

به گزارش الاخبار، منابع نزدیک به گروهک «جیش الاسلام» اعلام کردند که عناصر این گروهک دستوری دریافت کرده‌اند مبنی بر عقب‌نشینی به عمق شمالی غوطه به سوی دوما.

الاخبار نوشت: تلاش‌هایی در این گروهک شده است تا عناصر آن، روحیه خود را که شروع به فروپاشیدن کرده است، حفظ کنند.

یک مقام نظامی سوری همچنین به الاخبار گفت: ارتش ثمره تلاش‌های متمرکز خود در برخی مناطق غوطه شرقی را بخصوص در الملیحه بزودی به دست خواهد آورد.

این مقام نظامی سوری که نامش فاش نشد، گفت: دستاورهای مورد انتظار، نتیجه ورود ارتش به عمق غوطه در شرق ملیحه است؛ در مناطقی که افراد مسلح بر آن تسلط داشتند مانند نشابیه، عین ترما، زبدین، جسرین. اینها هدف آینده ارتش سوریه هستند.

انتهای پیام/ص
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار