امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96370
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جریان بازدید سردار مؤمنی اظهار داشت: تعداد قابل توجهی از قبوض جریمه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جریان بازدید سردار مؤمنی اظهار داشت: تعداد قابل توجهی از قبوض جریمه دوربین‌ها به خاطر مغایرت آدرس با سوابق شماره‌گذاری برگشت داده می‌شود و پیشنهاد می‌شود در این زمینه یک اقدام مرحله‌ای صورت پذیرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: شناسایی و کنترل از طریق کد ملی و پلاک، جمع‌آوری اطلاعات مالک و ثبت اطلاعات می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: پلاک موتورسیکلت‌ها مسئله دیگری است که برای ما دغدغه شده است و استفاده از RSID در پلاک موتورسیکلت‌ها می‌تواند راهگشا باشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ  اظهار داشت: اعمال قانون متخلفان در خصوص عدم اعلام تغییر محل سکونت با کد 2040 جدول جریمه‌ها پس از عودت قبوض مربوط به تخلف دوربین‌ها از جمله طرح‌های پیشنهادی ما است.

وی گفت: ارسال مجدد قبوض بر مبنای کد ملی افراد و آدرس پستی مربوط و مندرج در سامانه پست و اجرای طرح تشدید برخورد با خودروهای سنگین دودزا مربوط به ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی از دیگر طرح‌های پیشنهادی پلیس راهور تهران بزرگ است.

وی عدم همراهی و همگامی دستگاه قضا با برخی اقدامات پلیس مانند برخورد با رانندگان دارای تست مثبت الکل را از جمله چالش‌های پیش‌‌ رو عنوان کرد و گفت: در هر صورت ثبت جریمه، نمره منفی، توقیف خودرو و ضبط گواهینامه جزو اختیارات پلیس است.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: عدم جمع‌آوری و ایجاد ساز و کار مناسب جهت کارتن‌خواب‌های حاشیه بزرگراه ها از جمله آسیب‌هاست؛ همچنین عدم امکان اعمال قانون موتورسیکلت‌های متخلف توسط دوربین‌های ثبت تخلف نیز چالش‌ها و آسیب‌های ما را بیشتر می‌سازد.

وی اظهار امیدواری کرد: با روند رو به رشد افزایش سامانه‌های هوشمند بتوان با تخلفات بیشتر برخورد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها