امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96383
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 350
نکند بعضی ها(!) با کوتاهی در انجام وظایف و سوگندی که یاد کرده اند، توپ را به زمین سایر قوا مانند مجلس انداخته و با واکنش احتمالی نمایندگان مردم، از ...

نکند بعضی ها(!) با کوتاهی در انجام وظایف و سوگندی که یاد کرده اند، توپ را به زمین سایر قوا مانند مجلس انداخته و با واکنش احتمالی نمایندگان مردم، از آن با عنوان برخورد سیاسی با دولت یاد کنند

تیرماه در تقویم به نام "روز عفاف و حجاب" نامگذاری شده که یادآور سرکوب خونین قیام مردم علیه کشف حجاب در مسجد گوهرشاد به سال 1314 شمسی است.

به گزارش پیروان موعود، یادآوری آن واقعه تاریخی که دولت وابسته به غرب رضاخان (رضا قلدر) درباره کشف حجاب زنان مسلمان ایرانی مرتکب شد، و اعترافات صریح تئوریسین های غربی پیرامون حجاب، به ویژه حجاب برتر که چادر هست، نشان می دهد که برخلاف دل آرامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و کم اهمیت دانستن این مقوله، دشمن برای به زانودرآوردن مسلمانان در ابعاد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، به این نتیجه رسیده که باید از بی بندوباری و سست کردن حجاب شروع کند.

برای مشخص شدن موضوع، تنها به برخی موارد اشاره می شود:

* شهادت چندین هزارنفر در حرم رضوی برای حجاب

پس از آنكه زمزمه شوم اسلام ستيزي دولت وابسته رضاخاني به كشف حجاب منتهي شد، نهضت دفاع از شعائر اسلامي سراسري كشور را فراگرفت. در اين ميان، شيخ محمد تقي بهلول گنابادي از خطباي مشهور، اجتماع زائران حرم رضوي را فرصت مناسبي براي روشنگري عليه اين توطئه استعماري يافت. وي در روز شنبه 21 تيرماه 1314، در مسجد گوهرشاد، ضمن تشريح اقدامات دين ستيزانه رضاخان، مردم را به قيام دعوت كرد. زائران در پاسخ به سخنان او، شعارهايي عليه رضاخان و در اعتراض به كشف حجاب سردادند. قواي دولتي به محاصره مسجد دست زدند. اين محاصره و زدوخورد چند روز طول كشيد تا اينكه به دستور شخص رضاخان، دژخيمان به مسجد يورش بردند و در جوار حرم رضوي كشتاري خونين و وحشيانه را آغاز كردند. شهداي اين حادثه را بين 2 تا 5 هزار نفر تخمين مي‌زنند. كاميون‏هاي بسياري، اجساد زائران را كه جز سلاح ايمان و شهادت چيز ديگري به همراه نداشتند، براي دفن به خندق‏هاي اطراف مشهد منتقل كردند.

* محقق آمریکایی: چادر را از سر زنان ایرانی بکشید تا نظام سرنگون شود

مارتين اينديك، محقق آمريكايي درباره اسلام و غرب آسیا، اعلام كرده است: ديگر وقت آن نيست كه دانشجويان را به خيابان ها بكشانيم، بلكه بايد چادر را از سر زنان برداشت و از اين طريق مي توان نظام اسلامي ايران را سرنگون كرد. يكي از مقامات بلند پايه آمريكا مي‌گويد: هر زن چادري در كوي و برزن ايران به منزله پرچم جمهوري اسلامي ايران است؛ لذا ما براي براندازي اين نظام بايد حجاب را سست نماييم.

* جاسوس انگلیسی: باید زنان را از زیر چادر بیرون کشید

مستر همفر جاسوس انگلیسی که در کشورهای اسلامی سال های زیادی برای محو اسلام رخنه کرده بود، در خاطرات خود می گوید: باید زنان مسلمان را فریب داد و از زیر چادر بیرون کشید با این بیان اینکه حجاب یک عادت است از خلفای بنی عباس و یک برنامه اسلامی نیست. پس از آنکه زنان را از چادر و عبا بیرون آوردیم، باید جوانان را تحریک کنیم که دنبال آنان بیفتند تا در میان مسلمانان فساد رواج یابد و برای پیشبر این نقشه لازم است اول زنان غیرمسلمان را از حجاب بیرون آوریم تا زنان مسلمان از آنان یاد بگیرند.

* میشل هوویلیک فرانسوی: به جای بمب، دامن کوتاه بریزید

میشل هویلیک فرانسوی گفته: جنگ بر ضداسلام با کشتن مسلمان ها فایده ای ندارد؛ فقط با فاسدکردن آنها می توان به پیروزی دست یافت؛ پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان، دامن کوتاه بریزیم!

* وزیر ارشاد دولت یازدهم: تمام نگرانی بعضی ها ساپورت پوشیدن خانم هاست!

در کنار مسایل فوق که هرکدامشان یک زنگ هشدار و آژیر خطری است که به صدا درآمده، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی(!) دولت یازدهم در همایش چندنفره ای با عنوان "دل آرامیم" گفته است: تمام نگرانی شما این است که چرا یک خانم ساپورت پوشیده و بعد وزیر را به مجلس می‌کشانید. وی البته در توجیه این سخن خود گفته که نگران اقتصاد مردم است و البته توضیح نداده که او وزیر اقتصاد است یا فرهنگ و ارشاد اسلامی؟!


با این حساب و با برنامه اعلام شده ای که دشمنان اسلام رسما و آشکارا اعلام کرده اند، و با توجه به عملکرد یکساله وزیر ارشاد فعلی و سخن اخیر او مبنی بر عدم نگرانی در بحث حجاب و عفاف، بیشتر از دو احتمال را نمی توان برای وی متصور بود؛ یا جناب وزیر دچار غفلت و خطایی غیرقابل باور شده است که این حالت خوشبینانه ماجراست و در این صورت باید نسبت به حضور چنین فردی با چنان غفلتی تاسف خورد و درخواست بررسی مجدد صلاحیت را ارایه داد؛ و یا خدای ناکرده...

این مساله وقتی بغرنج تر می شود که به تازگی اعلام شد فلان مانتوفروشی در شمال تهران که در توزیع مانتوهای ایرانی- اسلامی به موفقیت هایی دست یافته بود و گزارش آن از تلویزیون نیز پخش شد، از سوی بعضی ها(!) تعطیل شده و همینک، مدیر آن فروشگاه از رسانه ای کردن فعالیت هایش اعلام پشیمانی نموده و عقب کشیده است؛ و این در شرایطی است که بسیاری از فروشگاه های توزیع لباس های مستهجن و غربی و ضددینی، بی پروا به فعالیت مشغولند.

این درحالی است که طی چندماه گذشته، مراجع عظام تقلید، علمای دین و خطیبان جمعه مانند آیت الله احمد جنتی، بارها نسبت به سیاست تسامح و تساهل دستگاه های فرهنگی به ویژه وزارت ارشاد اعلام نگرانی و دلواپسی کرده اند، اما جناب وزیر، از دل آرامی دم می زند.

البته از فردی که ریشه اعتدال را نه از اسلام و پیغمبر و نه از انقلاب و امام خمینی(ره) و امام خامنه ای، بلکه از هاشمی رفسنجانی و از سال 68 اعلام کرده، بیش از این انتظاری نیست اما امید است شیخ حسن روحانی که به شدت تلاش می کند خود و دولتش را تابع منویات امام خامنه ای و مراجع تقلید نشان دهد، به این معضل مهم رخنه کرده در بدنه دستگاه اجرایی کشور رسیدگی جدی و فوری کند.

نکند بعضی ها(!) با کوتاهی در انجام وظایف و سوگندی که یاد کرده اند، توپ را به زمین سایر قوا مانند مجلس انداخته و با واکنش احتمالی نمایندگان مردم، از آن با عنوان برخورد سیاسی با دولت یاد کنند.

مسئولانی که خود را دلسوز آینده کشور می دانند، چشمان خود را باز کنند و ببینند که دشمنان این مرز و بوم، برای رسیدن به نقشه های شوم خود، چگونه بر روی پروژه بی بندوباری و بی حجابی و بی عفافی زنان ایرانی برنامه ریزی کرده اند. برخلاف بعضی ها(!) که فقط با کلمات بازی کرده و می خواهند با خطابه خوانی عفاف و حجاب را از هم جدا کرده و مثلا یکی را بر دیگری ترجیح دهند، دشمن با تمام قوا وارد میدان شده و به عملیات مشغول است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها