امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9640
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت چهار بعدازظهر 31 اردیبهشت ماه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت چهار بعدازظهر 31 اردیبهشت ماه گزارش نزاع و قتل مردی 40 ساله به نام رضا در خیابان طبرسی مشهد به فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و تیم‌های گشتی کلانتری 39 مشهد بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: شاهدان عینی این جنایت خونین، از فرار فردی به نام مجتبی خبر دادند که با ضربات چاقو مرد 40 ساله را به قتل رسانده است.

کرمی خاطرنشان کرد: صاحبخانه که برادر ناتنی ضارب است اظهار کرد که من و یکی از دوستانم در داخل خانه بودیم که برادر ناتنی‌ام از روی دیوار وارد خانه شد و دقایقی بعد که من و دوستم جر و بحث می‌کردیم ناگهان برادرم وارد این دعوا شد و با چاقوی میوه‌خوری چهار ضربه به کتف رضا زد و پول و گوشی رضا را برداشت و فرار کرد و من موضوع را به پلیس 110 اطلاع دادم.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: با این اعترافات صریح ماموران انتظامی خانه متهم به قتل را شناسایی و او را در حالی که آثار خون بر روی لباسش داشت دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد و جسد با دستور قاضی به پزشکی قانونی انتقال یافت و دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/70003/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها