امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96404
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 149
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه خاکستری» به مخاطبان خود معرفی کند.

با ما همراه باشید با چهره‌های هفته گذشته:

 

*چهره جنجالی هفته

چهره جنجالی این هفته، جنجالی به پاکرده است که بسیاری در مذمت اقدام وی نوشته‌اند و این اقدام همچنان در صدر اخبار فرهنگی رسانه‌ها قرار دارد؛ چهره وی پشت تصاویر جنجالی که از سوی رسانه‌ها دست به دست و بازنشر می‌شد پنهان مانده بود؛ این شما و این جاوید شیرازی، مدیر مسئول موسسه هنری مد و لباس «خانه مد ایرانی».

 

 

* جامانده هفته

حنیف عمران‌زاده، مدافع تیم فوتبال استقلال در آستانه سفر تیمش به ترکیه ممنوع‌الخروج شد. عمران زاده می‌گوید که «مسئولان اداره مالیات حتی نمی‌دانند من در پرسپولیس بازی نکرده‌ام و به همین دلیل من را ممنوع‌الخروج کرده‌اند»؛ گویا نام وی در لیست بازیکنان پرسپولیس در سال 85 رد شده و مالیات نیز برایش نوشته شده است!

 

* سخاوتمند هفته!

«من خانه‌ام را فروختم و با پول شخصی‌ام یک‌سری هنرمند را به برزیل بردم تا کاری را که دوست داشتم انجام بدهم»؛ پاسخی از سوی سیدجواد هاشمی به اما و اگرها در خصوص سفر جمعی از هنرمندان به برزیل؛ اینکه اسپانسر اصلی که بوده و چه شده را کار نداریم، اینکه هنرمندان تا چه حد مشوق تیم ملی بوده‌‌اند نیز کنار می‌گذاریم، محل هزینه سفر هنرمندان مهم بود که بالأخره مشخص شد، «جیب جواد هاشمی!» 

 

*اعتراف هفته

بهزاد نبوی از مجرمین فتنه 88 که اخیراً پس از سپری شدن دوران محکومیتش از زندان آزاد شده در خصوص ویژگی‌‌های پایگاه جدید اصلاح طلبان گفت: «الان (بعد از آزادی از زندان) دخترهایی که پیش من می‌آیند، می‌خواهند با من دست بدهند! یا نوری‌زاد که از بهائیت دفاع کرده و گفته پای بهائیان را می‌بوسم، طرفدار ما شده است.»

 

*زبان شناس هفته! 

زبان تند داشتن خوب است، در همه زمینه‌ها؛ اصلاً این زبان تند است که برای سیاسیون برازنده است؛ امان از زمانی که پای تعریف و تمجید بخواهد به میان بیاید همه چیز را م‍ی‌توان بهانه کرد، حتی یک زبان تند را  «زبان تند و صریح نه تنها در مغایرت با مسئولیت‌پذیری نیست بلکه در همان راستا قرار دارد و بسیار خوب است که آقای روحانی نمی‌گذارد نظر عمومی توسط عده‌ای از مخالفان سیاسی او مصادره شود». سخنی از سوی غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران.

 

*نظریه‌پرداز هفته

«پروژه ناتمام مشروطیت که به دست دولت رضاشاهی در میانه راه متوقف شد به گمان من نیاز امروز ماست که متناسب با منطق عصر جمهوریت تداوم و تکامل یابد»؛ نظریه‌ای از سوی هاشم آقاجری فعال اصلاح‌طلب و استاد تاریخ دانشگاه تربیت مدرس.

 

*بر باد رفته

«برنامه‌هایی که ما برای رفع حصر داشتیم را این آقا (علی مطهری) بر باد داد و حالا دیگر قاطعیت نظام برای برخورد با سران فتنه به طور علنی برای همه روشن شده و دیگر نمی‌توان امیدی برای پیگیری رفع حصر موسوی و کروبی داشت.» سخنی از سوی محمد خاتمی؛ کسی که گویا آرزوهایش برباد رفته است.

 

*چهره خوب هفته

سیدفخرالدین عامریان، کارآفرینی که آوازه‌اش در برزیل پیچیده است؛ وی در هفته گذشته بروی آنتن تلویزیون آمد و گفت: «خوشحالم که در دو سال گذشته صادر کننده نمونه کشور در زمینه فرش دستباف بودم بی‌آنکه معوقه‌ای به سیستم بانکی کشور داشته باشم»؛ جهاد همچنان ادامه دارد، اقتصاد نیز بهترین وسیله برای گفتن یک لبیک است؛ لبیکی جانانه برای آبادانی کشورمان.

کارآفرینی برای صدها ایرانی، اعزام 25 تکنسین فرش از ایران به برزیل، در اختیار داشتن 90 درصد صادرات ایران به این کشور و از همه مهم‌تر عدم بدهکاری وی به سیستم بانکی ایران است که به گفته خودش حتی یک ریال هم نیست، وی را الگویی برای جهاد در عرصه اقتصاد کرده است.

 

*چهره بد هفته

«توافق هسته‌ای با ایران را امضا نکنید»؛ سخنی از سوی سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن؛ ران درمر سفیر اسرائیل در آمریکا از کشورهای غربی و باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا خواست که توافق هسته‌ای با ایران را امضا نکنند؛ اظهارات سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن در حالی مطرح می‌شود که ایران و گروه 1+5 ششمین دور از مذاکرات خود را برای حصول توافق جامع در وین آغاز کرده‌اند.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

 

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها