امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96415
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از وزارت بهداشت،  رسول دیناروند در واکنش آخرین اظهارات رئیس دیوان عدالت اداری مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از وزارت بهداشت،  رسول دیناروند در واکنش آخرین اظهارات رئیس دیوان عدالت اداری مبنی بر اینکه داروخانه ها به هیچ وجه مجاز نیستند مبلغی را بابت حق فنی از مردم دریافت کنند، توضیح داد: دیوان عدالت اداری نمی تواند چنین حکمی را صادر کند مگر اینکه تمام قوانین مربوط به 20 سال گذشته در مورد دریافت تعرفه خدمات فنی را باطل اعلام کند.

دیناروند با اشاره به مصوبه جدید هیات دولت مبنی بر افزایش 15 درصدی حق فنی داروخانه ها در سال جاری، افزود: تا قبل از این مصوبه، داروخانه‌ها هر سال مبالغی را به عنوان حق فنی روی نسخ دریافت می کردند و هر سال نیز این مبالغ اصلاح می شد.

وی با بیان اینکه مصوبات قبلی در مورد دریافت حق فنی هنوز باطل نشده، تاکید کرد: وزارت بهداشت تابع قانون است و به داروخانه ها اعلام کرده که تعرفه ها بر مبنای عدد سال گذشته دریافت شود نه بر مبنای افزایش 15 درصدی. ولی اگر قرار است ابطال کامل حق فنی اعلام شود، باید همراه با صدور مصوبه جدیدی در  این زمینه باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها