امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96417
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۵
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی با تشریح ...

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی با تشریح جنایات سرکرده داعش اظهار داشت: ابوبکر البغدادی رئیس خود خوانده تروریست‌های داعش ـ بعثی باید به جرم کشتن زنان، کودکان و روحانیون غیر مسلح بیگناه به عنوان جنایتکار جنگی تحت تعقیب قرار گیرد.
وی افزود: مجامع حقوقی بین‌الملل وظیفه دارند که همانند فرماندهان جنایتکار صرب در بوسنی هرزه گوین، البغدادی را تحت پیگرد قرار دهند.
فیروزآبادی با بیان اینکه راهی که البغدادی آغاز کرده نه تنها امنیت عراق و کشورهای منطقه که امنیت بین‌الملل را در خطر قرار داده است، تصریح کرد: مدعیان مبارزه با القاعده که با لشکرکشی به افغانستان، عراق، پاکستان و کشورهای آفریقایی توجیه مبارزه با القاعده را پیش می‌کشیدند، امروز القاعده را در لباس داعش به صحنه آورده‌اند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز این گروه تروریستی بسیار فراتر از القاعده برنامه‌ریزی کرده است، تأکید کرد: دنیا دیر بجنبد فاجعه‌ای انسانی رخ خواهد داد.
وی همزمانی دور جدید جنایات خونین صهیونیست‌ها علیه مردم غزه با جنایات تروریست‌های تکفیری ـ بعثی در عراق را معنادار توصیف کرد و افزود: صهیونیست‌های جنایتکار در آستانه روز قدس در سایه سر و صدای ایجاد شده توسط تروریست‌های داعش دست به بمباران وحشیانه غزه زده‌اند تلویحاً دوستی خود با تروریست‌های داعش را با کشتار زنان و کودکان بیگناه و تخریب مساجد نشان دادند.
سرلشکر فیروزآبادی در پایان با تقبیح سکوت مجامع جهانی و نیز سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی عربی ـ اسلامی رفتار آنها را مورد نکوهش قرار داد و خاطرنشان کرد: اتحادیه عرب و سران کشورهای اسلامی کجا هستند که در قبال این جنایات جنگی و کشتار وحشیانه مردم مسلمان غزه دم بر نمی‌آورند!؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار