امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9642
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان، در دو حادثه تصادف امروز در محور سیرجان به کرمان و سیرجان به مجتمع معدنی گل‌گهر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان، در دو حادثه تصادف امروز در محور سیرجان به کرمان و سیرجان به مجتمع معدنی گل‌گهر در کیلومتر 15 محور سیرجان به شیراز 6 نفر کشته شدند.

احمد حجت‌آبادی فرمانده پلیس راه استان کرمان در حاشیه حضور در صحنه تصادف در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: سحرگاه امروز دو کامیون برای مجتمع صنعتی گل‌گهر آب حمل می‌کردند که در کیلومتر 15 این محور تانکری که به سمت گل‌گهر در حرکت بود به علت انحراف به چپ به تانکر مقابل برخورد و پنج سرنشین آن که سه نفر کارگران مجتمع گل‌گهر بودند، جان باختند.

وی افزود: در حادثه صبح امروز نیز در کیلومتر 15 محور سیرجان به کرمان، در برخورد دو سواری پراید جان سرنشین پرایدی که به سمت کرمان در حرکت بود به علت عدم استفاده از کمربند ایمنی گرفته شد، این سرنشین خانم به طرز فجیعی در حادثه جان باخت.

وی ضمن انتقاد از هر دو محور گفت: در خیلی از نقاط محور سیرجان به کرمان دو باند نزدیک هم هستند و دو طرفه بودن محور سیرجان به گل‌گهر که بار ترافیکی سنگینی را به دوش می‌کشد، همه روزه تصادفاتی را رقم می‌زند که از مسئولان می‌خواهیم در اسرع وقت نسبت به دوبانده شدن این محور اقدام کنند.
انتهای پیام/80015/ب20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها