امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96449
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو خبرنگار انتظامی فارس در مورد جلسه مشترک پلیس راهور تهران و مسئولان قضایی در ...

سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو خبرنگار انتظامی فارس در مورد جلسه مشترک پلیس راهور تهران و مسئولان قضایی در دادسرای ویژه راهور اظهار داشت: در این جلسه که با حضور رئیس پلیس راهور و رئیس دادسرای ویژه راهور و قضات و کارکنان این دادسرا برگزار شد، قرار شد تا اقدامات لازم به صورت مشترک انجام شود تا بتوان خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که در تصادفات زیان دیده می‌شدند برای دریافت حق بیمه و دیه خود گاهی این موضوع تا 2 سال به درازا می‌کشید اما با همکاری خوب و اقدامات قضایی در دادسرای ویژه راهور تلاش بر این بود که این زمان به کمتر از یک ماه برسد.

سرهنگ حسینی افزود: سازوکاری آماده شد و پرداخت دیه به کمتر از یک ماه تا 20 روز رسید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه از همکاری تنگاتنگ دادسرای ویژه راهور با مجموعه پلیس راهور به دلیل خدمات‌رسانی به شهروندان تشکر کرد و گفت: این دادسرا همواره همکاری مناسبی با پلیس راهور داشته و وجود آن برای خدمات‌رسانی ضروری است.

سرهنگ حسینی اظهار امیدواری کرد که این دادسرا بتواند در آینده نزدیک به عنوان یک مجتمع قضایی مستقل خدمات لازم را به شهروندان ارائه دهد.

لازم به ذکر است دادسرای ویژه راهور از سال 86 فعالیت خود را آغاز کرده و اقدامات خوبی را ارائه کرده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها