امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96464
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی با اشاره به اقدامات گروهک تروریستی داعش در عراق، اظهار کرد: داعش به عنوان یک گروه دست پرورده استکبار برای ایجاد اختلاف، شکستن قدرت ایمان و تحریف باورهای دینی مسلمانان به وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه هدف استکبار معرفی یک چهره خشن و بد از مسلمانان است ادامه داد: استکبار گروهک تروریستی داعش را در مقابل جریان بیداری اسلامی و جبهه اسلامی ایجاد کرده است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه کلمه داعش به تازگی مطرح شده است ولی اقدامات آنها چیز جدیدی نیست گفت: داعش همان خوارج، طالبان و همان متهجرینی هستند که در طول تاریخ بارها در مقابل رهبران الهی ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: گروهک‌های تروریستی با مدیریت و کارگردانی کفر و استکبار که بازیچه آنها قرار دارند با یک ظاهربینی و تفکر غلطی که به آنها القا شده است در مقابل اسلام ناب ایستاده‌اند.

حاجی صادقی ابراز کرد: در طول تاریخ کم نداشتیم از مسلمانان متحجر و فریب خورده‌ای که بویی از اسلام نبرده‌اند اما ابزار دست دشمن شده‌اند، همان کسانی که در بعضی مقاطع کشتن اهل بیت(ع) را یک عبادت می‌دانستند و امروز هم داعش که توسط استکبار طراحی و به میدان آورده شده است در مقابل اسلام ناب ایستادگی می کند تا استکبار به هدف خود برسد.

وی افزود: یقینا با وجود بصیرت، ایمان و معرفت دینی صحیح دنیای امروز از اسلام، داعش نمی‌تواند چهره اسلام را به گونه‌ای که خود می‌خواهد معرفی کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در این میدان بزرگترین رسالت ما نشان دادن چهره واقعی اسلام، واقعیت‌های دین و در مقابل نشان دادن چهره واقعی این جریان‌هاست تاکید کرد: این گروه‌ها به خدا، اسلام و حقیقت دین باور ندارند و یک تفکر، خدا و اسلام خود ساخته را به عنوان دین معرفی می‌کنند و بر اساس آن قضاوت‌های غلطی را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه این افراد خشونت طلب بوده و اهل ارزش‌های انسانی نیستند تصریح کرد: البته اگر ما و امت اسلامی اهل معرفت و بصیرت و موضع‌گیری صحیحی باشیم دشمن در این میدان هم به هدف و نتیجه خود نمی‌رسد.

انتهای پیام/2258/ع/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها