امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96465
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حملات چند روز اخیر نیروهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا در منطقه افتاده، با تلاش تروریست‌های داعش در عراق یکی از بی‌رحمانه‌ترین حملات خود را متوجه نوار غزه کرده است.

وی افزود: تصور این رژیم آن است که در چنین شرایطی، کشورهای منطقه به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنشی نشان نخواهند داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: نکته مهم دراین‌باره این است که ذات خونخوار رژیم صهیونیستی بر همه جهان کاملا آشکار شده و این رژیم همواره دستش به خون بیگناهان آلوده است.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی کشورهای مختلف به هیچ عنوان در مقابل چنین فجایعی سکوت نخواهند کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های مجلس در مقابله با چنین فاجعه‌ای تصریح کرد: در کمیسیون امنیت ملی جلسه‌ای از روز سه‌شنبه برقرار نشده است تا در قبال این مسئله تصمیم‌گیری شود، اما نمایندگان مجلس تک تک در قبال چنین مسئله‌ای موضع‌گیری کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها