امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96466
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
میلاد شرفی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن محکوم کردن ...

میلاد شرفی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه گفت: در چند سال اخیر ما شاهد حملات مقطعی رژیم صهیونیستی به غزه و لبنان از جمله جنگ 33 روزه و 22 روزه هستیم که در هر کدام از آنها این رژیم صهیونیستی بود که با شکست همراه بود.

وی افزود: از آنجا که گروه‌های فلسطینی برای تشکیل دولت آشتی ملی اختلافات را کنار گذاشته‌اند رژیم صهیونیستی احساس خطر کرده است و به دنبال کمرنگ کردن نقش حماس در دولت جدید فلسطین است و این رژیم جعلی و آمریکایی تلاش می‌کند در دولت فلسطین افراد لیبرال‌تری سر کار بیاید.

این فعال دانشجویی با اشاره به زمان حمله رژیم صهیونیستی به غزه گفت: در حال حاضر آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد دوگانگی شیعه-سنی به جای دوگانگی مقاومت-رژیم صهیونیستی است و به خاطر ترس از یک انتفاضه دیگر در منطقه جنگ سوریه و همچنین عراق را به راه انداخته است.

شرفی تصریح کرد: متاسفانه در عین حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه ما شاهد سکوت سران مرتجع عرب نیز هستیم.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در پایان ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به غزه گفت: ما دانشجویان خواستار ورود سازمان کشورهای اسلامی، اتحادیه عرب و سازمان‌های جهانی برای جلوگیری از ادامه این فاجعه انسانی هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها