امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96467
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سورنا ستاری ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز مختلف علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سورنا ستاری ظهر امروز در حاشیه بازدید از مراکز مختلف علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اظهار داشت: یکی از محورهای دولت در امور پژوهشی حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است.

وی با تأکید بر اهمیت محصول‌محور بودن دانشگاه‌ها یادآور شد: اینکه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در راستای محصول‌محور بودن حرکت می‌کند، موضوع مهم و قابل تقدیری است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تأکید کرد: ظرفیت‌های استان قزوین در حوزه کشاورزی و دانشگاهی پژوهشی می‌تواند برای پیشبرد امور و اقتصاد در این استان و همچنین کشور مؤثر باشد.

ستاری عنوان کرد: ارتباط دانشگاه و صنعت می‌تواند به پیشبرد پروژه‌های دانشگاهی کمک کند.

وی اقتصاد دانش‌بنیان را حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

یادآور می‌شود معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این بازدید ضمن حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و همچنین مرکز رشد این دانشگاه از پروژه‌هایی از جمله خودروی پاراک، کارگاه‌های رباتیک، مراکز تحقیقاتی مکاترونیک، خودروی هیبریدی، خودروی خورشیدی و همچنین دیگر فعالیت‌های دانشجویان و پروژه‌های در حال انجام بازدید کرد.

گفتنی می‌شود مرکز رشد واحدهای فناور یکی از شاخص‌های کشورهای دانش‌محور است و هدف از تأسیس آنها افزایش ثروت در جامعه از طریق تشویق و ارتقای نوآوری و افزایش رقابت‌پذیری در کشورها و بنگاه‌ها عنوان شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز با هدف ارتقای فرهنگ نوآوری و افزایش رقابت‌پذیری مرکز رشد واحدهای فناور را تأسیس و به عنوان میزبانی برای جوانان کارآفرین و نخبه کشور معرفی کرده است.
انتهای پیام/2667/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها