امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96468
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه شورای اقتصاد که مدتی است هر دوشنبه ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه شورای اقتصاد که مدتی است هر دوشنبه به ریاست  جهانگیری، بررسی و تصویب برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی برای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و سایر درخواست‌ها را در دستور کار خود قرار داده، صبح دوشنبه این هفته نیز برگزار خواهد شد تا در خواست‌ها، سیاست‌ها و برنامه‌های چند دستگاه‌ اجرایی دیگر را مورد بررسی قرار دهد.

جلسه کنترل و مهار تصادفات و کاهش کشته‌ها و مجروحین حوادث رانندگی از دیگر برنامه‌های معاون اول رئیس‌جمهور در هفته جاری است که عصر دوشنبه برگزار خواهد شد.

جهانگیری همچنین پیش از ظهر سه شنبه نشستی در خصوص سیاست‌های کلی جمعیت (ابلاغی مقام معظم رهبری) تشکیل خواهد داد تا برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم برای تعیین راهکارهای اجرای این سیاست انجام شود.

علاوه بر ملاقات جمعی و افطار، شرکت در جلسات هیات وزیران، جلسات هماهنگی امور اقتصادی و ملاقات‌های کاری روزانه با وزرا، نمایندگان مجلس و ... نیز از جمله برنامه‌های معمول هر هفته معاون اول رئیس‌جمهور است که در هفته جاری نیز برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار