امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96470
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حمیدرضا ترقی مسئول بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله ...

حمیدرضا ترقی مسئول بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه گفت: اسرائیل در چند ماه گذشته درعرصه دیپلماسی و عرصه سیاسی ضربه‌های کاری را خورده است که اسرائیل درصدد است تا شکست خود را به صورتی جبران کند.

وی با اشاره به پیش‌بینی نادرست رژیم اسرائیل از تبعات حمله به مردم غزه، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی با حمله به مردم غزه درصدد بازسازی موقعیت خود هم در داخل و هم در خارج بود هر چند اگر تبعات این اقدام را به درستی پیش‌بینی می‌کرد چنین بازی باخت - باختی را شروع نمی‌کرد.

ترقی با بیان اینکه اسرائیل به هیچ کدام از اهداف خود در حمله به مردم غزه نخواهد رسید، خاطرنشان کرد: حمله رژیم صهیونیستی به مردم غزه یک اشتباه استراتژیک بود و این رژیم  ضربه سخت‌تری را پس از جنگ 22 روزه خواهد خورد و در رسیدن به اهدافش ناکام خواهد ماند.

مسئول بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به ضرورت کمک همه مسلمانان به مردم مظلوم غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در حملات خود بیش از 70 درصد از غیرنظامیان را مورد حمله قرار داده است که این امر ضعف این رژیم را نشان می‌دهد که تنها از طریق کشتار مردم در سر رسیدن به اهداف خود است و همه مسلمانان باید به این مردم مظلوم یاری برسانند.

ترقی در پایان ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی تصریح کرد: اقدام رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه موجب شد تا قدس در تمام ماه مبارک رمضان متجلی شود بنابراین مردم مسلمان جهان در روز قدس با راهپیمایی‌های گسترده خود در مقابل سفارت آمریکا اقدامات این رژیم غاصب را محکوم خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها