امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9648
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان فرشته حشمتیان پیش از ظهر امروز در جمع کارشناسان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان فرشته حشمتیان پیش از ظهر امروز در جمع کارشناسان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده استان کرمان اظهار داشت: دانش و انگیزه یک ضرورت برای انجام کار است.

وی بیان کرد: تعالی اجتماع ما به تحکیم بنیان خانواده بر می‌گردد که نقش زنان در این زمینه کلیدی است و مردان مدیر اول خانواده و زنان محور عطوفت و محبت هستند و این امر یک اصل است که باید آن را بپذیریم و باید برای زندگی خود هدف داشته باشیم.

وی عنوان کرد: یک خانواده تاثیرگذار باید مدل الگویی مناسبی باشد و ما برای رسیدن از وضع موجود به وضع مطلوب باید از خودشناسی آغاز کنیم و سپس به جامعه برسیم.

حشمتیان با اشاره به اینکه ظرفیت اولیا نباید کم گرفته شود، گفت: در زمینه بحث انجمن اولیا و مربیان بیشتر امور مالی به عنوان یکی از شاخه‌های مشارکتی تقویت می‌شود.

وی افزود: انجمن اولیا و مربیان باید به صورت کلاسی تشکیل شود که این انجمن‌ها برای تحقق اهداف به موفقیت دست یابند.

حشمتیان راه‌اندازی اتاق فکر مدرسان را امری ضروری ذکر کرد و ادامه داد: اهل قلم را هدایت کنید تا مقاله ارائه دهند و از ما سفارش کتاب بپذیرند.

وی با بیان اینکه هر منطقه یک مرکز مشاوره خانواده نیاز دارد، اظهار کرد: سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده 280 عنوان کتاب دارد که راه‌اندازی فروشگاه انجمن اولیا و مربیان یک ضرورت در مدارس است.

حشمتیان تصریح کرد: شورای مشورتی زنان باید در دستور کار قرار گیرد و همایش کارشناسان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده در اولویت کاری سال جاری قرار دارد.

وی گفت: استان کرمان رتبه نخست کشوری در اشتراک نشریه پیوند و رتبه بسیار عالی در زمینه عملکرد را دارد.
انتهای پیام/80019/غ30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها