امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96480
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
علی صادقی جانشین مسئول بسیج اساتید استان تهران در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات ...

علی صادقی جانشین مسئول بسیج اساتید استان تهران در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: رژیم صهیونیستی در شرایطی که ذهن مردم به سمت بازی‌های جام جهانی و جنایت‌های داعش در عراق و سوریه معطوف است، از فرصت استفاده کرده و با حمله به نوار غزه مردم بی‌دفاع و مظلوم این کشور را از بین می‌برد، و با این روش سعی دارد به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی هر بار با بهانه‌های واهی به غزه حمله می‌کند و با جنایت و قتل عام مردم بی‌گناه، چهره واقعی خود را در دنیا نشان می‌دهد و البته به زودی باید منتظر شکستی سخت از مردم فلسطین باشد.

صادقی ضمن انتقاد از سکوت معنادار کشورهایی که از حقوق بشر دم می‌زنند، اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری اسرائیل سگ نگهبان آمریکا است و آمریکا به جای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، حق دارد که از این سگ نگهبان حمایت ‌کند، البته آمریکا به نوعی با حمایت از اسرائیل از خودش دفاع می‌کند و با این کار می‌خواهد جنایت‌های هم پیمانش را توجیه کند.

وی در خاتمه گفت: اسرائیل و آمریکا هرگز نمی‌توانند به اهداف خود در منطقه دست پیدا کنند و مردم مسلمان جهان در روز قدس حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام می‌کنند و نفرت خود را از اسرائیل و آمریکا نشان خواهند داد و پاسخی دندان شکن به دشمنان خواهند داد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها