امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96481
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
عباسعلی منصوری، نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در مورد تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به غزه اظهار داشت: سرویس‌های اطلاعاتی غرب که مؤسس گروه‌های ...

عباسعلی منصوری، نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در مورد تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به غزه اظهار داشت: سرویس‌های اطلاعاتی غرب که مؤسس گروه‌های تروریستی همچون داعش هستند به ‌صورت همزمان از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند.

وی از تجاوز، کشتار و ترور به عنوان وجه مشترک تروریست‌های تکفیری و صهیونیست‌ها نام برد و افزود: جنایاتی که در سوریه و عراق از سوی تکفیری‌ها شاهد آن هستیم، حاصل تفکرات سرویس‌های جاسوسی غربی است.

منصوری با اشاره به اینکه غرب با استفاده از عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی همچون داعش می‌کوشد تا هر آنچه می‌تواند علیه اسلام به‌کار گیرد، خاطرنشان کرد: در نتیجه اختلافاتی که اکنون در جهان اسلام شاهد آن هستیم، غرب و رژیم اشغالگر قدس فرصت را مناسب دیدند تا تجاوز جدیدی را برای غزه تدارک ببینند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آینده را از آن مقاومت دانست و عنوان کرد: شاید در کوتاه مدت شاهد کشتار مردم بی‌دفاع مسلمان باشیم، اما آنچه سرنوشت نبرد را رقم می‌زند انگیزه و مقاومت این مردم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها