امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96483
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حجت‌الاسلام مهدی طائب کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره حمله نظامی رژیم ...

حجت‌الاسلام مهدی طائب کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره حمله نظامی رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان غزه و اهداف اسرائیل از این حملات اظهار داشت: ظاهرا اوضاع به نفع رژیم صهیونیستی پیش نمی‌رود، به این معنا که آنها توطئه‌هایی را انجام دادند تا جهان اسلام را به خود مشغول کنند اما موفق نشدند.

طائب به ایجاد گروه تروریستی داعش توسط رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونیستی با ساختن و پرداختن داعش و وارد میدان کردن آنها در سوریه، عراق و برخی از کشورها امید داشت، جریان مقاومت به فراموشی سپرده شود یا شاید حماس اشتباه کند و به امید تشکیل دولت بزرگ اسلامی، خط مقدم مقاومت را رها کند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در این هدف‌گذاری خود دچار شکست شد تاکید کرد: فروپاشی این رژیم بیش از پیش نزدیک شده و آنها برای نجات خود ناچار هستند مناطقی را که مردمش گزینه مقاومت را انتخاب کرده‌اند، مورد هدف قرار دهند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی آرزو دارد که حداقل خودش مقاومت را از بین ببرد یادآور شد: حملات اخیر اسرائیل به غزه ناشی از حرکت مایوسانه در آخرین روزهای عمر این رژیم است چراکه اوضاع بین‌الملل نشان می‌دهد اسرائیل به لحظه‌های آخر نزدیک می‌شود و از سرمایه‌گذاری‌های خود نتیجه نگرفته است.

طائب با یادآوری تحت سیطره بودن مجامع بین‌المللی گفت: از مجامعی مانند سازمان ملل، اتحادیه اروپا و کنگره اروپا که تحت سیطره صهیونیست‌ها هستند توقعی نیست چراکه آنها به اسرائیل وابسته هستند و اگر رژیم صهیونیستی فرو بپاشد مشخص می‌شود که این نهاد برای نگه داشتن اسرائیل به وجود آمده است.

این کارشناس مسائل سیاسی درباره ادامه این جنگ نابرابر علیه مسلمانان غزه در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: آنها مادامی که به زعم خودشان مقاومت را تضعیف کنند به این حملات ادامه می‌دهند اما مانند عملیات 33 روزه و 22 روزه به یکباره متوقف خواهند شد و این در صورتی است که خودشان احساس کنند اگر ادامه بدهند قطعا نابود خواهند شد لذا وقتی به آن نقطه که به یک مو بند باشند، نزدیک شوند آتش را تعطیل می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها