امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96492
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی در ...

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای اقدامات و تجاوزات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، حملات و تجاوزات وحشیانه اشغالگر فلسطین به مردم بی‌دفاع و مظلوم در باریکه غزه و مناطقی از کرانه باختری را به شدت محکوم می‌کند بی‌تردید این جنایت ناجوانمردانه و ضدبشری نسبت به زنان، کودکان و مردم بی‌دفاع فلسطینی به دنبال محاصره مردم غزه حاکی از خوی وحشی‌گری این رژیم بوده و در نوع خود یک جنایت جنگی به شمار می‌رود.

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از تمام سازمان‌های بین‌المللی حقوقی و همچنین نهادهای مردم نهاد و حقوق بشری درخواست می‌کند ضمن محکومیت این اقدامات در جهت برملا کردن این جنایات و تعقیب و محاکمه جنایتکاران صهیونیستی نزد دادگاه‌ها و مجامع حقوقی بین‌المللی تلاش کرده و از هیچ اقدامی فروگذار نکنند.

این دبیرخانه در آستانه برگزاری روز جهانی قدس از وجدان‌های بیدار و آزادی‌خواه جهان به ویژه مردم روزه‌دار و مسلمان در کشورهای اسلامی دعوت می‌کند تا با برپایی راهپیمایی و اعتراضات فراگیر ضمن گذاشتن مرحمی بر آلام مردم مظلوم فلسطین از استمرار این ددمنشی‌ها و تجاوزات جلوگیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها