امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96497
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان عصر امروز در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان عصر امروز در پنجمین کنگره جمعیت ایران اسلامی، ضمن تبریک میلاد امام حسن(ع) اخلاق حسنه را یکی از بهترین صفات توصیف کرد و اظهار داشت: اگر جامعه ما به اعلا درجه مادیات، پیشرفت‌های هسته‌ای و صنعتی هم برسد اما اخلاق در جامعه حاکم نباشد، ما پیشرفتی نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: متاسفانه در ادبیات سیاسی برخی افراد، اخلاق مطرح نیست و تهمت و توهین و افترا و بداخلاقی در رفتار سیاسی آنها دیده می‌شود.

دبیر کل حزب مردمسالاری با بیان اینکه ریشه حوادث 88 در همین بداخلاقی ها بود، یادآوردشد: این اخلاق بد هنوز هم ادامه دارد و امیدواریم با شاهد جایگزینی اخلاق حسنه بجای اینها باشیم.

کواکبیان اظهار داشت: یکی از دلایلی که باعث شده ما در مذاکرات، ماراتن مذاکرات هسته‌ای داشته باشیم ناشی از بداخلاقی قدرتهای زورگو است در حالی که اگر این بداخلاقی‌ها نبود زودتر به نتیجه می‌رسیدیم.

وی در ادامه یکی از اتهامات به جریان اصلاح طلب را فاصله این جریان از جلسات مذهبی دانست و گفت: ابن در حالیست که اگر تحدی کنیم که چه کسی بیشتر جبهه رفته و شهید داده، قطعا اصلاح طلبان بیشتر هستند اما ادعا نمی‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها