امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96499
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پنجمین کنگره جمعیت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پنجمین کنگره جمعیت مستقل ایران که شامگاه امشب شنبه در تالار ملاصدرا برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین تکیه‌‌گاه‌های جوامعی مثل جامعه ما تشکل‌ها و احزاب هستند، اظهار داشت: هیچگاه دولت‌ها و مسئولان نتوانستند آن طور که شاید و باید به این مهم بپردازند.

وی ادامه داد:احزاب در قانون اساسی ما جایگاه مهم و بالایی دارند؛ بنا بر دلایل عدیده ایی در این 35 سال نتوانستیم که آنگونه که باید و شاید نظام حزبی را تقویت و سازمان حزبی را در کشور حاکم کنیم.

حق شناس با اشاره به رفتارشناسی سیاسی امام حسن مجتبی (ع) گفت: امروزه این سیاست‌ها اثرات خود را در کشور ما نشان می دهد به طوری که ما امروز شاهد اثرگذاری همان سیاست‌ها بر سیاست خارجی خود هستیم که به تعبیر مقام معظم رهبری از آن به نام نرمش قهرمانانه یاد می کند،این سیاست ها به الگوهایی که امامان در طول تاریخ نشان دادند و نجات بخش جوامع بوده باز می گردد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ادامه داد: در همین حال جا دارد از تلاش ها و سیاست هایی که در طول یک سال گذشته توسط دولت اجرایی شده تشکر و قدردانی کنم،اصلاح‌طلب، مستقل و بخش بزرگی از اصولگرایان از دولت و سیاست های آن حمایت می‌کنند.

وی با طرح این سؤال که اگر ما در سیاست خارجی توانسته‌ایم بازی برد برد را دنبال کنیم چرا در سیاست داخلی این بازی را دنبال نمی‌کنیم، گفت: خطاب من به آقای روحانی و دولت ایشان است که همانطور که این دولت در حوزه بین الملل توانسته تاثیر گذار باشد قطعا این سیاست ها در حوزه مسائل داخلی هم میتواند موثر باشد.
حق شناس با بیان اینکه مردم در انتخابات تقاضای پایان بخشی به  حصر مسئولین و یا مشکلاتی که برای زندانیان بوجود آمده هستند، تاکید کرد: سیاست بازی برد برد در مسائل داخلی هم میتواند تاثیر گذار باشد،مانمیتوانیم تلاشای این بزرگوارانی که در طول 8 سال دفاع مقدس و یا 8 سال مجلس را فراموش کنیم.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پایان تأکید کرد: دولت می‌تواند در این راستا به وعده‌های خود عمل کند و آنها را اجرایی نماید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها