امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9650
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 81
مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با تبیین حوادث شاخص امروز از وقوع تصادف دو سواری با سه مجروح در خیابان رسالت خبر داد. وی ...

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با تبیین حوادث شاخص امروز از وقوع تصادف دو سواری با سه مجروح در خیابان رسالت خبر داد.

وی افزود: پس از دریافت گزارش مردمی، پرسنل اورژانس برای ارائه خدمات درمانی، خود را به محل حادثه رساندند و نسبت به انجام درمان اولیه سه مجروح این حادثه اقدام کردند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: این مجروحین پس از دریافت درمان اولیه به مراکز درمانی انتقال یافتند که وضعیت یکی از آنان بسیار وخیم گزارش شده است.

وی همچنین از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: پنج دستگاه تریلی به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر در جاده قدیم قم ـ تهران برخورد کردند.

فراهانی با اشاره به تعداد مصدومان این حادثه بیان داشت: این تصادف زنجیره‌ای به دلیل شدت و وسعت حادثه چهار مصدوم برجای گذاشت که یکی از حادثه‌دیدگان به دلیل شدت جراحات و آسیب‌های وارده در دم جان باخت.

وی تصریح کرد: دو مجروح این حادثه پس از دریافت خدمات اولیه درمانی برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شدند و یک نفر نیز به دلیل عدم همکاری در محل به صورت سرپایی درمان شد.
انتهای پیام/78005/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها