امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96500
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله حسین مظاهری شنبه شب ضمن ابراز تأسف و محکوم کردن جنایات اسرائیل در نوار غزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله حسین مظاهری شنبه شب ضمن ابراز تأسف و محکوم کردن جنایات اسرائیل در نوار غزه تصریح کرد: صهیونیسم همیشه تصمیم داشته است تا فلسطین را نابود کند.

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها می‌خواهند کاری کنند که دیگر هیچ نامی نه تنها از فلسطین بلکه از اسلام و مسلمین نباشد و سرزمین فلسطین را جزء خاک خودشان قرار دهند که البته هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

آیت‌الله مظاهری ضمن تصریح بر حمایت کشورهای مختلف از اسرائیل اظهار کرد: متأسفانه کشورهای مسلمان در سازمان ملل در برابر تصویب قطعنامه علیه ملت فلسطین سکوت می‌کنند در حالی که سازمان ملل یک ملت مظلوم را محکوم کرده و یک نفر هم اعتراضی نمی‌کند.

وی کوتاهی و قصور را از جانب مسلمانان دانست و گفت: اسرائیل در هر ثانیه تصمیم دارد یک کودک فلسطینی را نابود کند و هیچ مسلمانی به این مسأله واکنش نشان نمی‌دهد در حالی که اگر ملت‌های مسلمان متحد باشند می‌توانند هرکدام با یک سطل آب اسرائیل را از بین ببرند.

آیت‌الله مظاهری عدم اتحاد و همبستگی را علت پیدایش داعش در سرزمین‌های اسلامی و خاورمیانه ذکر کرد و افزود: کار به جایی رسیده است که گروهی مانند داعش اعلام موجودیت می‌کند و این در حالی است که سران عراق با یکدیگر مشغول دعوا هستند.

زعیم حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: وقتی مرجعیت فتوا علیه داعش دادند سه میلیون نفر مجاهد وارد صحنه شدند اما پارلمان عراق و نخست وزیر و رئیس جمهور به جان هم افتاده و دارند از بیخ شاخه‌های درخت عراق را می‌برند، مردم آماده بودند تا به پشتیبانی مراجعشان در یک شبانه‌روز داعش را نابود کنند اما سهل‌انگاری مسئولین عراق کاری کرد که داعش ادعای خلافت کند.
انتهای پیام/63001/گ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها