امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96502
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی ماکو با تلاش شبانه‌روزی و انجام تحقیقات وسیع در مناطق مرزی، با ...

شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی ماکو با تلاش شبانه‌روزی و انجام تحقیقات وسیع در مناطق مرزی، با اجرای گشت و کمین در معابر و گذرگاه‌های رسمی و با توقیف دو دستگاه اتوبوس حامل بار البسه قاچاق، موفق شدند قاچاقچیان را از رسیدن به اهداف شوم خود بازدارند و از ضربه به اقتصاد منطقه جلوگیری کنند.

وی ارزش کالای کشف شده را 150 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: مرزبانان گمرک بازرگان با کشف جاساز دو دستگاه اتوبوس که قصد فریب ماموران مرزی را داشتند، 850 ثوب تی‌شرت، 70 کیلوگرم طاقه پارچه، 820 عدد اتصالات برقی، هفت دستگاه شوکر برقی و 12 دست کارت پاسور کشف و ضبط کردند.

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی تقویت مرزها و مجهز بودن یگان‌ها به امکانات الکترونیکی را مهم‌ترین عامل اصلی موفقیت در ماموریت‌ها دانست و گفت: افزای ضریب انسداد و ایمنی در مرزها امری ضروری در کاهش قاچاق به حساب می‌آید که با آگاه‌سازی بیش‌تر بر مرزنشینان از عواقب قاچاق که در دستورکاری عوامل اجتماعی این هنگ بوده امکان کاهش این مقدار نیز وجود دارد.
انتهای پیام/61001/ط20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها