امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96505
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
اصغر بحرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دشتی از بسیج سازندگی استان بوشهر تقدیر کرد و اظهار داشت: ...

اصغر بحرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دشتی از بسیج سازندگی استان بوشهر تقدیر کرد و اظهار داشت: بسیج سازندگی استان بوشهر در زمینه بازسازی خانه‌های بهداشتی در روستاهای زیزار، کلل، چاوشی، سرمک، بحیری و محمدآباد اقدامات خوبی کرده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی افزود: بابت بهسازی این خانه‌های بهداشتی مبلغ 850 میلیون ریال هزینه شده است که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی ادامه داد: به‌ مناسبت‌های مختلف، جامعه پزشکی با همکاری بسیج سازندگی و بهداشت و درمان شهرستان هر ماه تعدادی از پزشکان متخصص و عمومی را به مناطق روستایی و دوردست شهرستان اعزام می‌کند.

بحرانی خاطرنشان کرد: سال گذشته 14 پزشک متخصص و 16 پزشک عمومی به روستاهای دور دست شهرستان دشتی اعزام شده‌اند و این روند در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی گفت: بحمدالله سال گذشته با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی درمانگاه تخصصی در قالب بسیج سازندگی در شهر بادوله راه‌اندازی شد که 36 متخصص در آن حضور یافتند.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین عامل راه‌اندازی این بیمارستان صحرایی خدمات رایگان به مردم محروم منطقه بود که در پایان رضایت عمومی در پی داشت.
انتهای پیام/66001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها