امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96508
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت یکی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت یکی از بانک‌های استان مبنی بر این که شخصی به هویت " م- خ" از کارکنان سابق اخراجی بانک مذکور که در سال 1390 مسئولیت یکی از شعب تبریز را عهده‌دار بود با سوء استفاده از موقعیت شغلی حدود 105 فقره پرونده صوری و جعلی کلاهبرداری کرده بود شناسایی شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم مذکور به نام اشخاص متعدد با همدستی و مشارکت افرادی بنام‌های "ع- ح " و "ع -خ" با دسترسی به اسناد هویتی و جعل امضای اشخاص اقدام به تشکیل پرونده‌های اعتباری غیرواقع کرده و مبالغ آن‌ها را نیز به نفع خود برداشت و تصاحب کرده‌اند که تحقیقات لازم پیرامون موضوع انجام گرفت.

وی در ادامه اعلام کرد: بعد از بررسی‌های لازم مشخص گردید اکثریت قریب به اتفاق امضاها و متن فرم‌ها توسط  این افراد تنظیم شده است و تعدادی از اشخاص که قابل شناسایی بودند جهت بررسی موضوع به یگان دعوت و بیان کردند که از موضوع خبری ندارند و هیچ گونه وامی از بانک مذبور دریافت نکرده‌اند و در نهایت پرونده پس از تکمیل به همراه طرفین به دادسرا ارسال شد.
انتهای پیام/60001/الف20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها