امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96510
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید لک، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری با تأکید بر قرار گرفتن تهیه لباس متحد الشکل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید لک، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری با تأکید بر قرار گرفتن تهیه لباس متحد الشکل پرستاران در دستور کار سازمان نظام پرستاری و معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: برای این منظور با توجه به اهمیت در نظر گرفتن سلایق پرستاران و در عین حال اسلامی بودن طرح های پیشنهادی از تمام طراحان و دست اندرکاران طراحی لباس های شغلی و حرفه ای دعوت به همکاری می‌شود.

وی افزود: همچنین از پرستاران به عنوان مصرف کنندگان نهایی این لباس‌ها که در طول شبانه روز ساعت‌ها از این پوشش‌ها استفاده می‌کنند نیز دعوت می‌شود تا هر ایده یا پیشنهادی در این زمینه دارند، ارائه دهند و مطمئناً از این نظرات برای طراحی نهایی لباس پرستاری بهره‌مند خواهیم شد تا کار به دل جامعه پرستاری نیز بنشیند.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پرستاری اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با بکارگیری نظرات و ایده‌های پرستاران بهترین پوشش را برای همکاران پرستار در رده پرستاری تعریف کنیم لذا در این راستا از ایده ها و طرح‌هایی که به ذهن پرستاران نیز می‌رسد، استقبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: به منظور ایجاد انگیزه مشارکت، پس از بررسی طرح ها و نظرات در کمیته ویژه‌ای که به این منظور فعالیت دارد، به بهترین طرح، ایده و پیشنهادی که در این زمینه از سوی طراحان و پرستاران ارائه شود، امسال در سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار جوایز نفیسی اعطاء می شود.

لک افزود: با توجه به محدودیت زمانی، علاقه‌مندان تا 31 مرداد فرصت دارند تا طرح ها، نظرات و پیشنهادهای خود را برای لباس متحد الشکل پرستاری به پست الکترونیک info@ino.ir  ارسال کنند.

وی ادامه داد: البته پیش از تشکیل معاونت پرستاری وزارت بهداشت، بارها این موضوع در دستور کار وزارت بهداشت قرار داشته است اما به دلیل عدم تخصیص اعتبار همواره نیمه کاره رها شده و کار نهایی نشده است و تنها در مواردی شاهد بودیم که برخی دانشگاه ها به صورت سلیقه ای این کار را برای کادر پرستاری زیر مجموعه خود اعمال کرده اند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری خاطر نشان کرد: اما این بار با توجه به تخصیص اعتبار لازم از سوی وزیر بهداشت، مشکلی در تأمین اعتبار وجود ندارد و فقط باید پیشنهادی مطلوب که مد نظر پرستاران بوده و به لحاظ پوشش اسلامی، ترکیب بندی و رنگ مورد تأیید باشد، به دست آید تا با همکاری خود پرستاران آن را به نتیجه برسانیم.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار