امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96520
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، ناصر زایری ظهر امروز در جلسه رسیدگی به بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به ستاد دیه استان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، ناصر زایری ظهر امروز در جلسه رسیدگی به بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به ستاد دیه استان، اظهار کرد: افرادی که جرائم عمد مرتکب می‌شوند باید جهت حفظ امنیت و حقوق بشر مجازات شوند که این مجازات‌ها متفاوت است؛ گرچه الان تمام جوامع بشری به سمتی می‌روند که زندان‌ها را کاهش دهند.

وی افزود: زندانی کردن شخص یک امر فردی است ولی آثار آن فردی نخواهد بود و علاوه بر تحمیل هزینه‌های بسیار بر دولت‌ها، بر جامعه نیز تاثیر می‌گذارد.

زایری گفت: در جامعه ما نیز سعی می‌شود در حد معقول تعداد زندانیان را کاهش داد و مجازات‌ها و سازندگی افراد را جایگزین کرد.

معاون قضایی دادگستری خوزستان با بیان اینکه جبران جنایات باید در جامعه بیشتر نشان داده شود، تصریح کرد: ستاد دیه یکی از راهکارها برای افرادی است که ناخواسته گرفتار می‌شوند، یک جامعه پویا خود را در این امر مسئول و شریک می‌داند.

وی ادامه داد: افرادی که ناخواسته به زندان می‌افتند علاوه بر اینکه بر خانواده‌ها بسیار تاثیرگذار هستند، بر جامعه نیز تاثیرگذار خواهند بود و به ناچار با حکم قاضی و دستگاه قضایی افرادی که در کارگاه‌ها کار می‌کردند زندانی می‌شوند.
انتهای پیام/72022/الف20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها