امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96522
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
کرم‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: تخلفات و حوادث وسایل نقلیه در سه ماه نخست سال جاری کاهش داشته است. وی به طرح ...

کرم‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: تخلفات و حوادث وسایل نقلیه در سه ماه نخست سال جاری کاهش داشته است.

وی به طرح تابستانه که از ابتدای سال جاری آغاز شده اشاره کرد و گفت: در این طرح کنترل سرعت وسایل نقلیه اعمال شده و برخورد با تخلفات حادثه‌ساز نیز تشدید شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در ماه مبارک رمضان به دلیل رعایت قانون و مقررات و همچنین تشدید نظارت پلیس در طرح تابستانه تصادفات و حوادث کاهش داشته است.

حسینی خاطرنشان کرد: تعداد آیتم‌های مربوط به تصادفات اعم از فوتی، جرحی، خسارتی، مجروحان و متوفیان در سه ماهه نخست سال جاری کاهش داشته است.

این مسئول به کاهش سه درصدی مجموع تصادفات در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره و بیان داشت: طبق آمار پزشکی قانونی میزان تلفات فوتی 15 درصد، تصادفات جرحی سه درصد و مجروحان یک درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم یادآور شد: اعمال قانون در خصوص خودورهایی که دو تخلف همزمان انجام می‌دهند انجام شده و خودروها به پارکینگ منتقل می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم به تغییر رویکرد پلیس در برخورد با تخلفات اشاره کرد و گفت: رویکرد پلیس از برخورد با تخلفات ساکن به برخورد با تخلفات حادثه‌ساز تغییر کرده است.

حسینی اذعان داشت: در این رویه به جای کنترل تخلف به دنبال اعمال مقررات در راستای برخورد با تخلفات حادثه‌ساز هستیم تا بدین طریق از وقوع حوادث مشکل‌ساز و خطرناک پیشگیری کنیم.

وی گفت: عوامل درون شهری و کارکنان ستادی هنگام اذان مغرب با حضور در میادین و تقاطع‌های سطح شهر زمینه رفت و آمد آسان وسایل نقلیه را در راستای رفاه حال مردم فراهم می‌کنند.

انتهای پیام/78008/ن20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار