امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96531
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید رسول صمدی ظهر امروز در نشست انتظامی گیلان چگونگی دستگیری کشف مواد مخدر مذکور را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید رسول صمدی ظهر امروز در نشست انتظامی گیلان چگونگی دستگیری کشف مواد مخدر مذکور را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه پلیس از حمل دو محموله مواد مخدر به گیلان اطلاع یافتند، تصریح کرد: دو قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیات نخست موفق شدند 12 کیلوگرم تریاک که در بطری‌های کوچک آب معدنی در مخزن سوخت یک دستگاه خودرو سمندجاساز شده بود را کشف و ضبط کنند.

وی کشف شیشه را از نتایج اقدام‌های پلیس در عملیاتی دیگر عنوان کرد و گفت: دو نفر قاچاقچی قصد داشتند با جاسازی در آیینه های خودروی پراید مواد مخدر شیشه را از کرج به گیلان وارد کنند.

صمدی با بیان اینکه متهمان در عملیات منسجم پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان در منطقه سراوان دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی آنها مقدار  506 گرم شیشه کشف شد.

وی مبارزه بی‌امان و شبانه روزی پلیس در انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر را از برنامه‌های مهم پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری ذکر کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه‌روزی آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردم گیلان در حوزه مواد مخدر است، یادآور شد: متهمان مذکور با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

ا‌نتهای پیام/2300/ق30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها