امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96545
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، به موازات نبرد میدانی که رزمندگان مقاومت فلسطینی علیه اشغالگران صهیونیستی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، به موازات نبرد میدانی که رزمندگان مقاومت فلسطینی علیه اشغالگران صهیونیستی انجام می‌دهند، در نوار غزه نبردی از نوع دیگر نیز وجود دارد که هدف آن تضعیف جبهه داخلی رژیم صهیونیستی و ایجاد رعب و وحشت بیش از پیش در آن است.

در این ارتباط رزمندگان مهندس مقاومت فلسطینی و کارشناسان آن موفق شدند، در بخش پخش شبکه تلویزیون رژیم صهیونیستی نفوذ کنند و پیام‌های خود را به مدت 2 دقیقه به گوش صهیونیست‌های ساکن سرزمین‌های اشغالی برسانند و حماقت و ریسک‌پذیری رهبرانشان را یادآور شوند.

همچنین این مهندسان و کارشناسان موفق شدند، پست الکترونیک یک میلیون صهیونیست را حک و برای آنها تصاویر و پیام‌هایی ارسال کنند.

مقاومت فلسطینی همچنین با نفوذ در تلفن‌های همراه شمار زیادی از نظامیان صهیوینست مستقر در مرزهای نوار غزه و ساکنان سرزمین‌های اشغالی و روزنامه‌نگاران و خبرنگاران صهیونیستی برای آنها پیام‌هایی ارسال کردند که در آنها درباره نبرد جاری میان مقاومت و رژیم صهیونیستی توضیحاتی داده شده است.

این درحالی است که مقاومت فلسطینی نامه‌هایی برای تمام شرکت‌های بین‌المللی هواپیمایی ارسال کرده و به آنها نسبت به پروازهایشان به فرودگاه‌های سرزمین‌های اشغالی از جمله فرودگاه «بن گورین» هشدار داده و تاکید کرده این فرودگاه به یکی از اهداف مقاومت تبدیل شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار