امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96552
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی ابوزهری با بیان اینکه آنچه درباره آتش‌بس گفته می‌شود، برای این است که توپ را در زمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی ابوزهری با بیان اینکه آنچه درباره آتش‌بس گفته می‌شود، برای این است که توپ را در زمین مقاومت بیندازند، گفت: رسانه‌های اسرائیلی اکنون از آتش‌بس صحبت می‌کنند و پیشنهادی رسمی هنوز ارائه نشده است.

به گزارش المیادین، سخنگوی جنبش حماس با بیان این مطلب، تاکید کرد که به محض وصول هر پیشنهاد رسمی برای آتش‌بس، آن را بررسی خواهیم کرد اما افزود که آنچه اکنون (در رسانه‌ها) مطرح می‌شود تلاشی است برای انداختن توپ در زمین فلسطین.

ابوزهری در ادامه با بیان اینکه گروه‌های فلسطینی ضعیف نیستند، و حتی در بحران هم به سر نمی‌برند، گفت، روزهای آینده ثابت خواهد کرد که دشمن اشغالگر است که در بحران به سر می‌برد.

ابوزهری با تایید درخواست جنبش جهاد اسلامی، گفت که حماس دعوت جهاد اسلامی به برگزاری نشستی فراگیر میان فلسطینیِ‌ها را قبول می‌کند.

سخنگوی حماس، در بخشی دیگر از سخنانش بشدت از کشورهای عربی انتقاد کرد و گفت که حماس از موضع رسمی اعراب در قبال آنچه در غزه می‌گذرد، احساس تنهایی می‌کند.

ابو زهری همچنین با اشاره به دشمن صهیونیستی این را هم اعلام کرد که اسرائیل همه خطوط قرمز را زیر پا گذاشته و اکنون جنگ نسل‌کشی در غزه به راه انداخته است.

سخنگوی حماس تاکید کرد که آنچه خواهد شکست دشمن صهیونیستی است نه حماس و مقاومت فلسطین.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها