امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96569
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد النخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از‌ آن ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد النخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از‌ آن در اختیار دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه قرار گرفت، تاکید کرد که تاکنون هیچ‌گونه تماس جدیدی در خصوص آتش‌بس گرفته نشده و خبرهایی که در این خصوص منتشر تنها خبرهای رسانه‌ای بوده و هیچ‌گونه گفت‌وگو و سخن جدی انجان نشده است.

النخاله نسبت به شرایط اسفبار حاکم بر میدان هشدار داد، به ویژه آنکه به گفته وی همه از راه حل وتوافق آتش بسی مشابه سال 2012 میلادی سخن می‌گویند، درحالی‌ که آن راه حل و آتش بس پایان یافته تلقی می‌شود و زمان اجرای آن گذشته، چون رژیم صهیونیستی به آن متعهد و پایبند نبوده است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنگ تمام آنچه را که درباره ضامن‌ها و وکلای توافقنامه‌های آتش بس گفته می‌شده، را ساقط کرد و بی‌شک مقاومت به تنهایی ضامن و وکیل است و مردان آن نشانه‌ها و شروط هر توافقنامه‌ای را در آینده ترسیم خواهند کرد و ممکن نیست، توافقنامه‌ای امضا شود که در آن محاصره اهالی ما در نوار غزه ادامه داشته باشد.

النخاله خاطر نشان کرد که ما شاهد مرحله و افقی جدید هستیم که مقاومت آن را ترسیم کرده و این نبرد افق‌های جدید و گسترده‌ای را پیش روی ملت فلسطینی گشوده و باید براساس آن تعامل کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها