امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96579
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
قاضی «عمر الشال»، عضو جریان مردمی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره از تمام نیروهای ملی – مردمی مصر ...

قاضی «عمر الشال»، عضو جریان مردمی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره از تمام نیروهای ملی – مردمی مصر خواست برای توقف تجاوز ددمنشانه اشغالگران صهیونیستی به تمام اراضی فلسطینی اقدام کنند و با ایستادن پشت فلسطینیان از ارائه هرگونه کمک به آنها دریغ نکنند.

الشال در ادامه نسبت به ربوده شدن انتفاضه و سوء استفاده از آن و محدود و محصور کردن رویارویی‌ها بین نوار غزه و ارتش رژیم صهیونیستی تا به این طریق نیروهای مقاومت وادار به گفت‌وگو و مذاکره شوند و خارج کردن انتفاضه از معنا و مفهوم واقعی آن یعنی آزادی سرزمین‌های اشغالی، هشدار داد.

الشال تصریح کرد: نباید رویارویی‌ها با اشغالگران صهیونیست تنها محدود به نوار غزه باشد، بلکه باید مابقی شهرهای فلسطینی را در برگیرد که در گذشته شاهد آن بودیم و رزمندگان مقاومت در این راه مختار هستند، از هر شیوه و خط مشی که موجب روشن نگه داشتن شعله انتفاضه باشد تا اهداف مورد نظر آنها را در این مرحله سخت محقق کند، استفاده کنند.

وی ادامه داد:‌ همه ما باید این امر را مد نظر داشته باشیم که این رویارویی را از بُعد مذهبی که رژیم‌های عربی منطقه درصدد اینگونه جلوه دادن آن هستند، خارج کنیم.

قاضی الشال افزود: ملت فلسطین هم اکنون سنگ بنای انتفاضه‌ای را نهاده که اغلب طیف‌ها و قشرهای فلسطینیان را فراگرفته و درپی تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه وارد نوار شده و اکنون پای به سرزمین‌های اشغالی گذاشته تا یادآور قهرمانی‌ها و شجاعت‌های مردم فلسطین در رویارویی با اشغالگران غاصب باشد و ما از این انتفاضه استقبال و حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها