امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9658
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، عبدالله الطمیح مدیر اداره باب‌های مسجدالحرام اعلام کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، عبدالله الطمیح مدیر اداره باب‌های مسجدالحرام اعلام کرد باب‌های بسته شده در سمت شمالی و بخشی از سمت شرقی این مکان مقدس واقع است.

وی اعلام کرد: اداره باب‌های مسجدالحرام برای کمک به عمره گزاران در انجام مناسک خود در آرامش و راحتی تلاش می کند.

الطمیح اظهار داشت: 100 باب برای عمره گزاران و نمازگزاران و همچنین 18 ورودی برای زائران معلول اختصاص یافته است.

وی افزود: ورود انواع چمدان و بار و هر وسیله‌ای که بر حرکت زائران در داخل مسجدالحرام تاثیر منفی می‌گذارد به داخل مسجدالحرام ممنوع است.

همچنین از ورود هر گونه نوشیدنی و خوردنی که بر نظافت و تقدس مسجدالحرام تاثیر می گذارد جلوگیری به عمل می آید.

الطمیح اعلام کرد: از عمره گزاران و زائران بیت الله الحرام درخواست می کند با نیروهایی که در باب ها مستقر هستند همکاری و به چراغ‌های نورانی موجود در باب‌های مسجدالحرام توجه کنند که هنگام وجود فضاهای خالی در داخل این مکان مقدس با رنگ سبز روشن می شوند و هنگام پر شدن مسجدالحرام و نبود جای خالی به رنگ قرمز در می آیند.

وی هشدار داد: زائران هنگام خروج نمازگزاران پس از پایان نماز وارد مسجدالحرام نشوند. همچنین از ورود کالسکه های کودکان که سبب ایجاد مانع در برابر حرکت زائران در داخل مسجدالحرام می شود خودداری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار