امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96580
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که دورترین نقطه صهیونیستی   که گروههای مقاومت فلسطینی در جنگ 22 روزه هدف موشک های خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که دورترین نقطه صهیونیستی   که گروههای مقاومت فلسطینی در جنگ 22 روزه هدف موشک های خود قرار داده بودند پایگاه هوایی تل نوف در 50 کیلومتری نوار غزه بود لیکن در جنگ حاضر موشک های مقاومت بندر حیفا در 150 کیلومتری نوار غزه را هدف موشک های دور برد خود قرار داده اند.
علاوه برآن منطقه کریات شیمونه در نزدیکی های مرز با لبنان در شمال فلسطین اشغالی نیز هدف موشکهای مقاومت قرار گرفت که با احتساب آن برد موشکهای فلسطینی به 155 کیلومتر رسید. این در حالی است که قدرت تخریبی موشک های مقاومت به مراتب بالا تر از قدرت تخریبی موشک های است که فلسطینی ها در دو جنگ گذشته از آن استفاده کردند.
علاوه بر این دو منطقه شهرهای تل اویو در 70 کیلومتری، قدس غربی 77 کیلومتری، بیت شمیس در 57 کیلومتری، گوش دان 67 کیلومتری، رعناتا 85 کیلومتری، بئرالسبع  45 کیلومتری، اشدود 37 کیلومتری، کفار سابا 85 کیلومتری، زخرون یعکوف 126 کیلومتری نوار غزه هدف موشک های مقاومت قرار گرفت.

در نقشه زیر نقاط آتش موشک های فلسطینی در مناطق صهیونیستی نشین همراه با مسافت دقیق آن نسبت به نوار غزه تشریح شده است:
نقاط اسرائیلی مورد اصابت موشک های فلسطینی


 

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها